Magyarország legszebb konyhakertjei

Mini kategória – 6 db díjazott

  1. Urbán László és Urbán Lászlóné Budapest XVI. kerület
  2. Urbán Ferencné Fót
  3. Kissné Gyarmati Ágnes Kocsér
  4. Radnai Istvánné Szeged

Megerősítő díj

  1. Erős Miklós Esztergom
  2. Tóth Imre Szentistván

 

Normál kategória – 13 db díjazott

  1. Lechner Judit Budaörs
  2. Bertalan János és neje Bendes Katalin Darnózseli
  3. Hegedűs István és felesége Hegedűs Elena Gutorfölde
  4. Gere Lajosné Kaba
  5. Ábrók Ildikó Kóspallag
  6. Tóth Ferencné Nagykanizsa
  7. Doró Antal Nagykovácsi
  8. Bános Anna és Nagy Péter Szombathely
  9. Neszményi György és Neszményiné Gubacsi Erzsébet Tass
  10. Varga Sándorné Istenes Borbála Újfehértó

Megerősítő díj

  1. Helmli Mária Biatorbágy
  2. Madár Ferencné Solt

 

Legtapasztaltabb különdíj

  1. Özv. Soós Józsefné Bábolna

 

Zártkert 1. Zöldséges kategória – 2 db díjazott

  1. Rideg István Karcag
  2. Kostyál Pál és Kostyál Pálné – Böcskei
    Erzsébet és unokájuk Kostyál Ron Oroszlány

 

Zártkert 2. Gyümölcsös kategória 3 db díjazott

  1. Bencze Ferenc és felesége Kovács Mária   Gutorfölde
  2. Klimaj Tamás és Családja Szarvas

Megerősítő különdíj

  1. Farkas József és Farkas Józsefné Szeged

 

Zártkert 3. Vegyes kategória14 db díjazott

  1. Balogh Lászlóné Gyula
  2. Telek János Hatvan
  3. Szita Ferenc és Szita Ferencné Kazár
  4. Barna László Kiscsécs
  5. Zalka Gábor Kóspallag
  6. Mikó Imre és Mikó Imréné Nagylózs
  7. Békefi Andrásné Nagymaros
  8. Szabó István Lajos és Szabó István Lajosné – Azbeta Hanzliková Oroszlány
  9. Amrein Józsefné Pécs-Hird
  10. Bökényi Margit Pusztaszabolcs
  11. Varga István Temerin
  12. Ujhelyy Károly Vámosszabadi

Megerősítő különdíj

  1. Bóka Zsigmond és neje Margit Néni Győrszemere
  2. Fehér András és Enyedi Erzsébet Mezőtúr

 

Közösségi kategória -7 db díjazott

  1. Szent Jácint Görögkatolikus Óvoda Balkány
  2. BKÓB – Fürkész Központi Óvoda Békés
  3. Első Kis-Pesti Kert Budapest XIX. kerület
  4. Cinkotai Huncutka Óvoda Levendula csoport és Gólyahír csoport Budapest XVI. kerület
  5. Esztergomi Bánomi Óvoda Esztergom
  6. Madarász Imre Egyesített Óvoda Gépgyár úti SZIM Óvodája Karcag
  7. Önkormányzati Szociális Szolgálat, Csillag Szolgáltató Pont, Oroszlány, Baráth Domonkos intézményvezető Oroszlány
« 1 A 5 »

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük